Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marta Sovová
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1986
Typ licence Licence A
Platnost licence 9.6.2018
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.10. 16:30 AB042 Chodov - Velká Bystřice 34 : 30
23.9. 16:00 AB013 Náchod - Tatran Litovel 20 : 33
2 liga muži JZČ
12.11. 11:00 AC054 Sezimovo Ústí - Sokol Žďár n. S. 23 : 25
8.10. 11:00 AC028 Zruč n.S. - Sokol Žďár n. S. 24 : 28
10.9. 17:00 AC003 Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí 26 : 21
2.liga muži SVČ
4.11. 10:00 AD044 Dukla B - Ml. Boleslav 29 : 19
2.liga starší dorostenci Č
12.11. 09:00 AH072 Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HK Dvůr Králové 23 : 29
29.10. 14:15 AH056 Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí 28 : 23
2.liga mladší dorostenci - Č
23.9. 13:00 AK013 Náchod - Jiskra Havlíčkův Brod 33 : 21
Český pohár mužů
20.10. 19:00 AM062 Loko Louny - HBC Strakonice 1921 38 : 39
Český pohár žen
25.10. 18:30 AN024 S.Vršovice - Sokol Písek 31 : 33
1.liga ženy
15.10. 16:00 AR020 DHC Plzeň - Kunovice 29 : 15
2.liga ženy - západ
11.11. 18:00 AS048 J.Hradec - S.Vršovice B 25 : 20
7.10. 14:30 AS015 J.Hradec - Č.Budějovice 33 : 26
16.9. 12:00 AS002 Astra - Č.Budějovice 24 : 18
1.liga starší dorostenky - západ
11.11. 15:30 AUA048 Házená J.Hradec - Slavoj Žirovnice 18 : 13
22.10. 15:00 AUA029 Slavia - Kobylisy 37 : 20
7.10. 12:30 AUA015 Házená J.Hradec - H.Brod 29 : 22
16.9. 10:00 AUA002 Astra Praha - H.Brod 25 : 23
1.liga mladší dorostenky
11.11. 13:30 AV048 J.Hradec - Zlín 32 : 30
7.10. 10:30 AV015 J.Hradec - Olomouc 28 : 24
Přebor Prahy mužů
9.10. 20:15 BA007 AC Sparta - Všenory 28 : 24
4.10. 20:00 BA020 L.Vršovice B - AC Sparta 26 : 22
Přebor Prahy žen
10.11. 19:45 BB001 Střešovice A - Háje 16 : 22
9.11. 18:10 BB044 Praha 4 - Astra C 22 : 30
2.11. 18:10 BB038 Praha 4 - Střešovice S 15 : 35
19.10. 18:10 BB029 Praha 4 - Mělník 19 : 21
5.10. 18:10 BB020 Praha 4 - Slavia VŠ Plzeň 11 : 29
26.9. 18:30 BB017 Astra C - Astra B 26 : 29
5.9. 18:30 BB028 Astra B - Háje 18 : 15
Další
Kalendář
19.11. 13:30 2.liga mladší dorostenky - západ AVA050 DHK Pardubice - HC Plzeň
19.11. 15:30 1.liga starší dorostenky - západ AUA050 DHK Pardubice - Házená J.Hradec
19.11. 17:30 2.liga ženy - západ AS050 DHK Pardubice - J.Hradec
3.12. 17:00 2.liga muži SVČ AD047 Loko Louny - 1.HC Pardubice
10.12. 11:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA065 Kobylisy - Astra Praha
10.12. 13:00 1.liga ženy AR065 Kobylisy - Otrokovice