TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Martin Zych
Mateřský klub SK Praha 4
Rok narození 1967
Typ licence Licence A
Platnost licence 16.5.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
STRABAG RAIL Extraliga muži
16.4. 18:00 AA140 SKKP Handball Brno - TJ Cement Hranice 40 : 32
30.3. 19:30 AA159 Dukla Praha - Sokol Nové Veselí 24 : 21
9.3. 18:00 AA123 HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín 30 : 23
2.3. 10:00 AA117 TJ Cement Hranice - M.A.T. Plzeň 25 : 30
16.2. 18:00 AA108 SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří 24 : 26
15.2. 18:00 AA106 HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň 28 : 28
2.12. 10:30 AA072 M.A.T. Plzeň - KH ISMM Kopřivnice 28 : 27
24.11. 18:00 AA064 HC ROBE Zubří - TJ Cement Hranice 24 : 21
17.11. 18:00 AA057 HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří 32 : 29
10.11. 18:00 AA054 SKKP Handball Brno - HCB Karviná 22 : 31
7.10. 17:00 AA027 Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice 29 : 28
16.9. 17:00 AA008 Pepino SKP Frýdek-Místek - KH ISMM Kopřivnice 30 : 32
2 liga muži JVČ
5.5. 17:00 AC117 Slavia - Sezimovo Ústí 31 : 22
1.liga starší dorostenci
31.3. 15:00 AG100 TJ Sokol Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň 29 : 32
11.11. 15:00 AG039 TJ Sokol Šťáhlavy - Dukla 25 : 25
Český pohár mužů
21.11. 18:00 AM066 HBC Strakonice 1921 - Dukla Praha 23 : 31
1.liga ženy
5.5. 15:00 AR116 Kobylisy - J.Hradec 27 : 22
2.liga ženy - západ
1.12. 16:00 AS059 Lázně Kynžvart - Slavoj Tachov 14 : 29
1.liga starších dorostenek
23.2. 17:00 AUA068 Písek - Zlín 21 : 28
2.liga mladší dorostenky - západ
1.12. 14:00 AVA059 Lázně Kynžvart - HC Plzeň 22 : 18
MOL liga žen
8.5. 16:00 AW140 DHC Plzeň - HC Zlín 19 : 24
7.4. 17:00 AW124 Baník Most - HC Zlín 35 : 28
23.2. 15:00 AW097 Sokol Písek - Sokol Poruba 21 : 19
27.10. 15:00 AW042 Sokol Písek - ŠŠK Prešov 31 : 26
23.9. 15:00 AW018 Slavia Praha - HC Zlín 26 : 26
Přebor Prahy mužů
11.11. 19:30 BA014 Čambavamba - L.Vršovice B 30 : 21
12.10. 20:00 BA005 HC Aritma - L.Vršovice B 28 : 21
Přebor Prahy žen
19.10. 19:45 BB016 Střešovice A - Astra B 24 : 16
Přebor Prahy starších žáků
1.6. 15:00 BC110 Dukla B - Dukla A 14 : 17
1.6. 11:40 BC105 Dukla B - S.Vršovice 16 : 14
Další
Kalendář