TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jana Rzymanová
Mateřský klub TJ TŽ Třinec
Rok narození 1965
Typ licence Licence A
Platnost licence 3.4.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
15.9. 15:00 AM040 Hlučín - Vsetín 22 : 31
MSL Muži I.
6.10. 11:45 A1020 Klimkovice - Hlučín 18 : 33
22.9. 10:45 A1009 Paskov - Trnávka 31 : 30
MSL Muži II.
30.9. 17:00 A2015 Nový Jičín - Val.Meziříčí 26 : 29
9.9. 17:00 A2001 Nový Jičín - TJ Sokol Horka n.M. 38 : 26
MSL Starší žáci I.
29.9. 10:20 B012 Fr.-Místek A - Kopřivnice 21 : 28
MSL Starší žáci II.
6.10. 10:15 C020 Klimkovice - Hlučín 43 : 12
29.9. 11:45 C016 Fr.-Místek B - Krmelín 26 : 17
15.9. 10:00 C007 Hlučín - Krmelín 7 : 27
MSL Mladší žáci II.
6.10. 09:00 E020 Klimkovice - Kopřivnice 27 : 19
30.9. 13:45 E015 Nový Jičín - TJ TŽ Třinec 25 : 18
29.9. 09:00 E016 Fr.-Místek B - Krmelín 19 : 11
MSL Ženy
15.9. 12:15 I003 Hlučín - MHK Karviná 27 : 14
9.9. 15:00 I001 TJ Nový Jičín - Hlučín 19 : 17
MSL Starší žačky
30.9. 12:15 J015 TJ Nový Jičín - Sokol Poruba 15 : 16
24.9. 17:30 J012 SC Bohumín - Ostrava-Zábřeh 21 : 9
MSL Mladší žačky
7.10. 15:30 K018 Karviná - Poruba A 19 : 14
7.10. 14:15 K017 TJ TŽ Třinec - Poruba A 9 : 23
7.10. 13:00 K016 Karviná - TJ TŽ Třinec 35 : 9
22.9. 17:00 K012 TJ TŽ Třinec - Havířov 13 : 9
22.9. 15:45 K011 Poruba A - Havířov 30 : 12
22.9. 14:30 K010 TJ TŽ Třinec - Poruba A 9 : 23
Další
Kalendář
20.10. 11:00 MSL Ženy I011 Hlučín - Ostrava
20.10. 13:30 MSL Muži I. A1028 Hlučín - SKH Polanka B
20.10. 15:30 MSL Starší žáci II. C028 Hlučín - Nový Jičín
20.10. 17:00 MSL Starší žačky J028 Hlučín - TJ Nový Jičín
25.10. 16:00 MSL Mladší žáci I. D022 Ostrava - Fr.-Místek A
25.10. 17:15 MSL Starší žáci I. B022 Ostrava - Fr.-Místek A
25.10. 18:30 MSL Starší žáci II. C029 Ostrava B - Nový Jičín
4.11. 09:00 MSL Muži I. A1033 Orlová - Trnávka
4.11. 11:00 MSL Mladší žačky K025 Poruba B - Karviná
4.11. 12:15 MSL Mladší žačky K026 Karviná - TJ TŽ Třinec
4.11. 13:30 MSL Mladší žačky K027 Poruba B - TJ TŽ Třinec
4.11. 15:00 MSL Starší žačky J034 Sokol Poruba - SC Bohumín
10.11. 10:00 MSL Starší žačky J039 Hlučín - Sokol Poruba