Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Robert Vala
Mateřský klub KH Zbrojovka Vsetín
Rok narození 1968
Typ licence Licence A
Platnost licence 25.2.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
18.11. 16:30 AF057 MHK Karviná - Luhačovice 24 : 19
28.10. 13:30 AF038 Pepino SKP F-M B - TJ SOGOS Holešov 24 : 30
1.liga starší dorostenci
5.11. 15:00 AG047 HCB Karviná - Jičín 43 : 33
19.10. 18:30 AG038 Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná 29 : 30
14.10. 15:00 AG031 Kopřivnice - Dukla 35 : 31
16.9. 15:00 AG007 Kopřivnice - Zubří 19 : 29
2.liga starší dorostenci - M
10.2. 09:15 AI233 Rožnov p.R. - HBC Olomouc 26 : 36
16.12. 14:00 AI105 Rožnov p.R. - Litovel 31 : 27
1.liga mladší dorostenci
5.11. 13:00 AJ047 Karviná - Jičín 23 : 23
19.10. 16:30 AJ038 Pepino SKP F-M - Karviná 26 : 21
14.10. 13:00 AJ031 Kopřivnice - Dukla 27 : 37
16.9. 13:00 AJ007 Kopřivnice - Zubří 23 : 47
1.liga starší dorostenky - východ
7.12. 19:00 AUB064 Ostrava Zábřeh - HK Ivančice 26 : 28
19.11. 16:00 AUB053 Ostrava Zábřeh - Sokol V. Meziříčí 34 : 25
MSL Muži sk. C
9.9. 11:00 N_AC003 Val.Meziříčí - Dřevohostice 21 : 20
ZL mladší žactvo II
10.2. 08:00 ZB091 Rožnov p.R. - Holešov B_s 19 : 15
9.9. 09:00 ZB004 Val.Meziříčí - Luhačovice 5 : 13
ZL starší žáci
16.12. 12:00 ZC053 Rožnov p.R. - Zlín 22 : 38
6.12. 17:00 ZC050 Vsetín - Zubří 20 : 36
Kalendář
25.2. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB073 HC Zubří B - Rožnov p.R.
25.2. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ073 Zubří - Kopřivnice
25.2. 17:00 1.liga starší dorostenci AG073 Zubří - Kopřivnice
10.3. 17:30 1.liga mladší dorostenky AV088 Zlín - Olomouc
17.3. 10:00 1.liga starší dorostenci AG085 Sokol Ostrava - Kopřivnice
17.3. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB085 Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
17.3. 14:00 2.liga muži SM AF085 Sokol Ostrava - Rožnov p.R.
18.3. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ090 Karviná - Talent Plzeň A
18.3. 15:00 1.liga starší dorostenci AG090 HCB Karviná - Talent Plzeň
8.4. 15:30 2.liga ženy - východ AT045 Házená Velká Bystřice - Olomouc
14.4. 10:15 ZL starší žáci ZC093 Rožnov p.R. - Uh. Hradiště
14.4. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB103 Rožnov p.R. - Házená Uničov
14.4. 14:00 2.liga muži SM AF103 Rožnov p.R. - Uničov A
15.4. 14:30 MSL Muži sk. I. NAA009 Suchdol n/O - Hlučín
28.4. 10:30 MSL Starší žáci sk. A N_B044 Kopřivnice - Krmelín
28.4. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ115 Kopřivnice - Pepino SKP F-M
28.4. 15:00 1.liga starší dorostenci AG115 Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29.4. 09:30 ZL mladší žactvo II ZB127 Zubří B_ch - Rožnov p.R.
29.4. 11:00 ZL starší žáci ZC104 Zubří - Napajedla
29.4. 14:00 MSL Muži sk. III. NAC008 Veselá - Senice
12.5. 10:00 1.liga mladší dorostenci AJ128 Pepino SKP F-M - Zubří
12.5. 12:00 1.liga starší dorostenci AG128 Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
26.5. 10:15 ZL starší žáci ZC109 Rožnov p.R. - Zlín
26.5. 12:00 2.liga starší dorostenci - M AI217 Rožnov p.R. - Žeravice
27.5. 15:00 MSL Ženy N_I024 L.Zubří - Ostrava