Míče na házenou

Házená v TV

25. 09. 2019 20:15 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Česká republika - Portugalsko
28. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Severní Makedonie - Česká republika
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jaroslav Paululik
Mateřský klub HCB Karviná
Rok narození 1971
Typ licence Licence A
Platnost licence 16.2.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci V
15.9. 11:00 AI084 Zlín - TJ Holešov 42 : 30
Český pohár mužů
1.9. 14:00 AM019 Klimkovice - L.Zubří 28 : 29
Český pohár žen
13.9. 19:00 AN017 L.Zubří - Otrokovice 30 : 32
2.liga ženy - východ
14.9. 16:00 AT002 Bohumín - HC Nový Jičín 38 : 16
1.liga starších dorostenek
15.9. 13:00 AUA004 Zlín - Házená J.Hradec 33 : 29
2.liga starších dorostenek
14.9. 14:00 AUB002 Bohumín - Lázně Kynžvart 26 : 31
1.liga mladší dorostenky
15.9. 15:00 AV004 Zlín - J.Hradec 28 : 28
Kalendář
21.9. 11:30 MSL Mladší žačky TJ006 Poruba B - Bohumín
21.9. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA010 Poruba A - Zlín
21.9. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV010 Poruba - Zlín
22.9. 10:00 MSL Mladší žáci II. TG004 Havířov - Kopřivnice B
22.9. 11:15 MSL Mladší žáci II. TG005 Kopřivnice B - Ostrava B
22.9. 14:00 MSL Mladší žačky TJ001 Sokol Hrabůvka - TJ TŽ Třinec
22.9. 15:15 MSL Mladší žačky TJ002 TJ TŽ Třinec - Karviná
29.9. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ009 Zubří - HK Lovosice
29.9. 17:00 1.liga starší dorostenci AG009 Zubří - HK Lovosice
5.10. 13:30 1.liga mladší dorostenci AJ017 Pepino SKP F-M - Zubří
5.10. 15:30 1.liga starší dorostenci AG017 Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří
5.10. 17:30 2.liga muži SM AF017 Pepino SKP F-M B - SK Žeravice
13.10. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB020 HC Nový Jičín - Sokol Hrabůvka
13.10. 15:00 2.liga ženy - východ AT018 HC Nový Jičín - Karviná
13.10. 17:00 MSL Muži II. TB018 Nový Jičín - Paskov
20.10. 13:00 ZL mladší žactvo II ZB032 Zubří B_ch - Lesana Zubří_s
20.10. 15:00 2.liga ženy - východ AT021 L.Zubří - Sokol V. Meziříčí
20.10. 17:00 2.liga muži SM AF026 L.Zubří - MHK TAEDA Karviná
2.11. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB033 Rožnov p.R. - HCB Karviná B
2.11. 14:00 1.liga starší dorostenci AG033 Rožnov p.R. - HCB Karviná
2.11. 16:00 2.liga muži SM AF033 Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov
10.11. 13:00 ZL starší žáci ZC028 Zubří - Napajedla
10.11. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ042 Zubří - Sokol Šťáhlavy
10.11. 17:00 1.liga starší dorostenci AG042 Zubří - TJ Sokol Šťáhlavy
16.11. 15:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB050 Paskov - SK Žeravice
17.11. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB043 Sokol Ostrava - HK Bystřice p.H.
17.11. 14:00 2.liga starší dorostenci V AI051 Sokol Ostrava - Handball Brno
17.11. 16:00 2.liga muži SM AF043 Sokol Ostrava - Luhačovice
24.11. 14:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB049 SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava
24.11. 16:30 2.liga muži SM AF049 SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava
Další