TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Pluhař
Mateřský klub HCB Karviná
Rok narození 1990
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.9. 16:00 AB008 HC Zlín - Náchod 32 : 31
2.liga muži SM
6.10. 14:00 AF016 Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B 23 : 21
1.liga starší dorostenci
29.9. 18:00 AG008 Zlín - TJ Sokol Šťáhlavy 27 : 34
2.liga starší dorostenci V
6.10. 10:00 AI016 Sokol Ostrava - Sokol Újezd u Brna 43 : 38
2.liga mladší dorostenci - SM
6.10. 12:00 ALB016 Sokol Ostrava - HK Bystřice p.H. 38 : 25
29.9. 14:00 ALB008 Zlín - TJ Nový Jičín 35 : 19
1.liga ženy
22.9. 17:00 AR012 Bohunice - Sokol V. Meziříčí 24 : 28
15.9. 11:00 AR003 Kunovice - SK UP Olomouc 27 : 27
1.liga mladší dorostenky
15.9. 16:00 AV003 Kunovice - Poruba 34 : 24
2.liga mladší dorostenky - východ
22.9. 15:00 AVB012 Bohunice - Karviná 25 : 30
Jihomoravská liga st. žákyní
22.9. 13:00 LG006 Bohunice - SHK Veselí n. M. 8 : 25
Jihomoravská liga ml. žákyní
22.9. 11:30 LJ010 Bohunice - Velká n.V. A 8 : 14
LOLK Starší žačky
15.9. 14:00 OA003 SHK Kunovice - Hovězí 28 : 8
Kalendář
28.10. 17:00 1.liga ženy AR032 SK UP Olomouc - Otrokovice
3.11. 09:00 2.liga mladší dorostenci - JM ALA035 Maloměřice - Sokol Juliánov
3.11. 11:00 1.liga muži AB035 Maloměřice - Dvůr Králové
4.11. 14:30 2.liga mladší dorostenci - SM ALB034 SKH Polanka n.O. - TJ Nový Jičín
4.11. 16:30 2.liga muži SM AF034 SKH Polanka n.O - Vsetín
11.11. 14:30 2.liga starší dorostenci V AI039 Vsetín - TJ Cement Hranice
11.11. 16:30 2.liga muži SM AF039 Vsetín - MHK Karviná
1.12. 11:30 LOLK Starší žačky OA012 SHK Kunovice - Otrokovice
1.12. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV058 Kunovice - TJ Jiskra Otrokovice
1.12. 16:00 1.liga ženy AR058 Kunovice - Otrokovice
8.12. 10:30 1.liga muži AB066 Velká Bystřice - HBC Strakonice 1921
8.12. 12:30 1.liga mladší dorostenci AJ066 Velká Bystřice - Talent Škoda JS Plzeň A