Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Pavel Pluhař
Mateřský klub HCB Karviná
Rok narození 1990
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
3.12. 15:00 AB059 Házená L.Hustopeče - HK Bystřice p.H. 27 : 27
14.10. 17:00 AB031 Tatran Litovel - Chodov 30 : 26
16.9. 17:30 AB010 Velká Bystřice - Házená L.Hustopeče 21 : 28
2.liga muži SM
23.9. 17:00 AF016 Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O 29 : 30
1.liga starší dorostenci
24.9. 17:00 AG018 Zubří - Sokol Ostrava 48 : 20
23.9. 15:00 AG016 Pepino SKP Frýdek-Místek - Velká Bystřice 35 : 34
16.9. 15:30 AG010 Velká Bystřice - HK Lovosice 28 : 33
2.liga starší dorostenci - M
14.10. 15:00 AI045 Litovel - Žeravice 27 : 19
1.liga mladší dorostenci
24.9. 13:00 AJ018 Zubří - Liberec 40 : 17
23.9. 13:00 AJ016 Pepino SKP F-M - HK Baník Most 34 : 15
2.liga mladší dorostenci - SM
1.10. 18:00 ALB024 TJ Nový Jičín - TJ Holešov 55 : 34
24.9. 15:00 ALB018 HC Zubří B - Sokol Ostrava 36 : 38
16.9. 13:30 ALB010 Velká Bystřice - Házená Uničov 55 : 13
1.liga ženy
19.11. 15:00 AR051 Kunovice - HK Ivančice 27 : 34
5.11. 18:00 AR038 Zlín B - HK Ivančice 30 : 26
2.liga ženy - východ
10.2. 12:00 AT032 Karviná - Házená Velká Bystřice 18 : 26
1.liga starší dorostenky - východ
5.11. 14:00 AUB038 Zlín - HK Ivančice 31 : 26
2.liga mladší dorostenky - východ
19.11. 12:30 AVB051 Kunovice - HK Hodonín 37 : 20
MSL Starší žáci sk. B
1.10. 16:15 N_C011 Nový Jičín - SK Opava 27 : 14
MSL Starší žačky
28.10. 10:00 N_J032 Karviná - SC Bohumín 14 : 14
1.10. 14:45 N_J015 TJ Nový Jičín - SC Bohumín 9 : 31
Další
Kalendář
3.3. 17:00 1.liga muži AB079 Tatran Litovel - Náchod
4.3. 17:00 2.liga ženy - východ AT039 Poruba B - Házená Velká Bystřice
18.3. 13:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB088 Zlín - Žeravice
18.3. 15:00 2.liga starší dorostenci - M AI150 Zlín - Litovel
18.3. 17:00 1.liga muži AB088 HC Zlín - Dvůr Králové
24.3. 10:15 ZL starší žáci ZC085 Rožnov p.R. - Vsetín
24.3. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB091 Rožnov p.R. - TJ Holešov
24.3. 14:00 2.liga starší dorostenci - M AI153 Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
24.3. 16:00 2.liga muži SM AF091 Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov
25.3. 13:30 MSL Mladší žáci sk. B N_E031 Nový Jičín - Fr.-Místek B
25.3. 15:00 MSL Starší žáci sk. B N_C031 Nový Jičín - Fr.-Místek B
25.3. 17:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB092 TJ Nový Jičín - Házená Uničov
14.4. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ103 Kopřivnice - HK Lovosice
14.4. 15:00 1.liga starší dorostenci AG103 Kopřivnice - HK Lovosice
15.4. 11:00 ZL mladší žactvo II ZB124 Kunovice A_d - Holešov B_s
15.4. 13:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB099 Kunovice - SK Žeravice
15.4. 15:00 1.liga ženy AR099 Kunovice - H.Brod
22.4. 12:30 MSL Mladší žačky N_K056 Nový Jičín - Poruba
22.4. 14:00 MSL Starší žačky N_J056 TJ Nový Jičín - Poruba A
22.4. 15:30 MSL Mladší žáci sk. B N_E041 Nový Jičín - Trnávka A
22.4. 17:00 MSL Starší žáci sk. B N_C041 Nový Jičín - SK Opava
28.4. 14:00 MSL Ženy N_I015 L.Zubří - Hlučín
28.4. 17:00 2.liga muži SM AF117 L.Zubří - TJ SOGOS Holešov
19.5. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV128 Zlín - Slavia
19.5. 17:00 1.liga ženy AR128 Zlín B - Kunovice