TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Tomáš Suchánek
Mateřský klub HCB Karviná
Rok narození 1990
Typ licence Licence A
Platnost licence 11.7.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
18.3. 15:00 AB088 HC Zlín - Dvůr Králové 26 : 22
3.3. 17:00 AB079 Tatran Litovel - Náchod 36 : 20
3.12. 15:00 AB059 Házená L.Hustopeče - HK Bystřice p.H. 27 : 27
14.10. 17:00 AB031 Tatran Litovel - Chodov 30 : 26
16.9. 17:30 AB010 Velká Bystřice - Házená L.Hustopeče 21 : 28
2.liga muži SM
29.4. 14:00 AF117 L.Zubří - TJ SOGOS Holešov 22 : 29
24.3. 16:00 AF091 Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov 29 : 36
23.9. 17:00 AF016 Pepino SKP F-M B - SKH Polanka n.O 29 : 30
9.9. 13:00 AF002 MHK Karviná - Žeravice 28 : 22
1.liga starší dorostenci
14.4. 15:00 AG103 Kopřivnice - HK Lovosice 28 : 33
25.2. 17:00 AG073 Zubří - Kopřivnice 35 : 22
24.9. 17:00 AG018 Zubří - Sokol Ostrava 48 : 20
23.9. 15:00 AG016 Pepino SKP Frýdek-Místek - Velká Bystřice 35 : 34
16.9. 15:30 AG010 Velká Bystřice - HK Lovosice 28 : 33
2.liga starší dorostenci - M
24.3. 14:00 AI153 Rožnov p.R. - Sokol Juliánov 46 : 16
18.3. 17:00 AI150 Zlín - Litovel 27 : 23
14.10. 15:00 AI045 Litovel - Žeravice 27 : 19
1.liga mladší dorostenci
14.4. 13:00 AJ103 Kopřivnice - HK Lovosice 29 : 38
25.2. 15:00 AJ073 Zubří - Kopřivnice 35 : 14
24.9. 13:00 AJ018 Zubří - Liberec 40 : 17
23.9. 13:00 AJ016 Pepino SKP F-M - HK Baník Most 34 : 15
2.liga mladší dorostenci - SM
25.3. 17:00 ALB092 TJ Nový Jičín - Házená Uničov 42 : 20
24.3. 12:00 ALB091 Rožnov p.R. - TJ Holešov 58 : 25
18.3. 13:00 ALB088 Zlín - Žeravice 40 : 18
1.10. 18:00 ALB024 TJ Nový Jičín - TJ Holešov 55 : 34
24.9. 15:00 ALB018 HC Zubří B - Sokol Ostrava 36 : 38
16.9. 13:30 ALB010 Velká Bystřice - Házená Uničov 55 : 13
Český pohár mužů
28.9. 10:00 AM051 Rožnov p.R. - Vsetín 28 : 34
Žákovská liga starších žáků
20.1. 17:00 AO089 Zubří - Kopřivnice 22 : 18
20.1. 15:00 AO087 HCB Karviná - Zubří 24 : 20
Další
Kalendář