TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Lukáš Lehký
Mateřský klub Liberec Handball
Rok narození 1993
Typ licence Licence B
Platnost licence 15.1.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.9. 15:00 AC015 L.Vršovice - Sokol Žďár n. S. 17 : 20
2.liga muži SVČ
13.5. 12:00 AD129 HK Lovosice B - Liberec 20 : 21
6.5. 17:30 AD126 1.HC Pardubice - Sokol Úvaly 28 : 19
28.4. 15:00 AD120 Ml. Boleslav - Ústí n.L. 31 : 26
14.4. 18:00 AD108 Ústí n.L. - Dukla B 19 : 29
24.3. 17:00 AD093 Jablonec - Sokol Úvaly 33 : 15
24.2. 17:00 AD078 Náchod B - Jablonec 32 : 25
1.liga starší dorostenci
13.5. 14:00 AG129 HK Lovosice - Sokol Ostrava 47 : 25
2.liga starší dorostenci Č
6.5. 13:30 AH198 1.HC Pardubice - Loko Louny 34 : 36
21.4. 15:00 AH182 TJ Sokol Bělá - Náchod 27 : 26
24.3. 15:00 AH155 ELP Jablonec - TJ Sokol Úvaly 27 : 41
24.2. 15:00 AH136 Náchod - ELP Jablonec 39 : 22
10.2. 15:00 AH234 TJ Sokol Bělá - HBC Strakonice 1921 31 : 35
16.12. 15:00 AH112 TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice 33 : 28
18.11. 13:00 AH077 Náchod - HBC Strakonice 1921 34 : 18
28.10. 15:00 AH052 TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec 37 : 25
1.liga mladší dorostenci
13.5. 10:00 AJ129 HK Lovosice - Liberec 40 : 40
2.liga mladší dorostenci - Č
6.5. 15:30 AK126 1.HC Pardubice - TJ Sokol Úvaly 32 : 42
14.4. 16:00 AK108 HSK Tygři Ústí n.L. - Sokol Šťáhlavy 29 : 35
18.11. 11:00 AK057 Náchod - Sokol Šťáhlavy 33 : 27
24.9. 13:00 AK015 Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník 33 : 19
17.9. 11:00 AK008 1.HC Pardubice - Třeboň 29 : 25
Český pohár mužů
7.9. 17:00 AM015 TJ Sokol Bělá - Jablonec 28 : 38
Český pohár žen
10.9. 16:00 AN001 Turnov - DHK Pardubice 15 : 25
Žákovská liga starších žáků
17.3. 17:15 AO180 TJ Sokol Nové Veselí - Dukla B 25 : 22
17.3. 15:25 AO178 Házená L.Hustopeče - TJ Sokol Nové Veselí 19 : 26
17.3. 13:35 AO176 Kopřivnice - Házená L.Hustopeče 24 : 22
17.3. 12:40 AO175 SK Kuřim - TJ Sokol Nové Veselí 11 : 25
Žákovská liga starších žaček
10.3. 16:15 AP158 Bohunice - Lázně Kynžvart 18 : 15
10.3. 15:20 AP157 Otrokovice - Ústí n.L. 22 : 13
Další
Kalendář