Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Lukáš Lehký
Mateřský klub Liberec Handball
Rok narození 1993
Typ licence Licence B
Platnost licence 15.1.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
24.9. 15:00 AC015 L.Vršovice - Sokol Žďár n. S. 17 : 20
2.liga starší dorostenci Č
10.2. 15:00 AH234 TJ Sokol Bělá - HBC Strakonice 1921 31 : 35
16.12. 15:00 AH112 TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice 33 : 28
18.11. 13:00 AH077 Náchod - HBC Strakonice 1921 34 : 18
28.10. 15:00 AH052 TJ Sokol Bělá - ELP Jablonec 37 : 25
2.liga mladší dorostenci - Č
18.11. 11:00 AK057 Náchod - Sokol Šťáhlavy 33 : 27
24.9. 13:00 AK015 Lokomotiva Vršovice - Házená Mělník 33 : 19
17.9. 11:00 AK008 1.HC Pardubice - Třeboň 29 : 25
Český pohár mužů
7.9. 17:00 AM015 TJ Sokol Bělá - Jablonec 28 : 38
Český pohár žen
10.9. 16:00 AN001 Turnov - DHK Pardubice 15 : 25
2.liga ženy - západ
11.11. 16:00 AS045 Turnov - Sokol Písek B 24 : 28
5.11. 17:00 AS039 DHK Pardubice - Astra 26 : 17
1.liga starší dorostenky - západ
3.12. 16:45 AUA056 DHK Baník Most - Kobylisy 39 : 11
5.11. 15:00 AUA039 DHK Pardubice - Astra Praha 18 : 13
17.9. 15:00 AUA006 DHK Pardubice - Slavia 17 : 23
1.liga mladší dorostenky
17.12. 13:00 AV056 DHK Baník Most - Háje 23 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
10.2. 13:00 AVA067 TJ Sokol Bělá - TJ Turnov 21 : 31
2.12. 13:00 AVA055 TJ Sokol Bělá - H.Brod 11 : 49
11.11. 14:00 AVA045 TJ Turnov - Písek 15 : 28
5.11. 13:00 AVA039 DHK Pardubice - Slavia VŠ Plzeň 27 : 26
28.10. 13:00 AVA031 TJ Sokol Bělá - FK Hvězda Cheb 16 : 18
Přebor Prahy starších žákyň
16.9. 15:00 BE020 TJ Turnov - Kobylisy II B 11 : 10
16.9. 14:20 BE019 Háje B - DHK Loko Liberec 15 : 6
16.9. 13:00 BE017 TJ Turnov - Háje B 7 : 11
16.9. 12:20 BE016 DHK Loko Liberec - Slavia B 5 : 18
16.9. 11:00 BE014 Slavia B - TJ Turnov 9 : 15
16.9. 10:20 BE013 DHK Loko Liberec - Kobylisy II B 1 : 13
16.9. 09:00 BE011 TJ Turnov - DHK Loko Liberec 14 : 3
Inter REG liga - Muži
23.9. 17:00 IRM005 TJ Sokol Bělá - Ž. Brod 25 : 26
Liga ÚK/STŽ
8.10. 14:45 SH-309 Liberec Handball II - Louny 13 : 29
Další
Kalendář
24.2. 15:00 2.liga starší dorostenci Č AH136 Náchod - ELP Jablonec
24.2. 17:00 2.liga muži SVČ AD078 Náchod B - Jablonec
3.3. 13:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA079 TJ Sokol Bělá - Slavia VŠ Plzeň
3.3. 18:00 2.liga ženy - západ AS080 Turnov - Ústí n.L.
24.3. 15:00 2.liga starší dorostenci Č AH155 ELP Jablonec - TJ Sokol Úvaly
24.3. 17:00 2.liga muži SVČ AD093 Jablonec - Sokol Úvaly
8.4. 12:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA092 Astra Praha - Házená J.Hradec
8.4. 14:00 2.liga ženy - západ AS092 Astra - J.Hradec
14.4. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK108 HSK Tygři Ústí n.L. - Sokol Šťáhlavy
14.4. 18:00 2.liga muži SVČ AD108 Ústí n.L. - Dukla B
21.4. 13:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA103 TJ Sokol Bělá - HC Plzeň
21.4. 15:00 2.liga starší dorostenci Č AH182 TJ Sokol Bělá - Náchod
28.4. 15:00 2.liga muži SVČ AD120 Ml. Boleslav - Ústí n.L.
12.5. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV125 Slavia - J.Hradec
12.5. 15:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA125 Slavia - Házená J.Hradec