TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Ochmann
Mateřský klub Sokol Horka n. M.
Rok narození 1995
Typ licence Licence A
Platnost licence 18.5.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
13.10. 16:00 AE022 TJ Sokol II. Prostějov - Juliánov 22 : 18
2.liga muži SM
29.9. 17:00 AF008 Napajedla - Vsetín 23 : 26
2.liga starší dorostenci V
29.9. 15:00 AI008 TJ FS Napajedla - Vsetín 31 : 31
Český pohár mužů
1.9. 15:00 AM020 Házená Uničov - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK 34 : 25
LOLK Starší žačky
6.10. 10:30 OA016 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - DHK Zora Olomouc B 5 : 26
23.9. 10:30 OA006 TJ Sokol Kostelec n.H.-HK - TJ Holešov 4 : 34
LOLK Starší žáci
14.10. 14:30 OB018 TJ Sokol Centrum Haná B - SK Žeravice 11 : 28
LOLK Mladší žactvo I.
6.10. 09:00 OC009 TJ Sokol Centrum Haná A - HBC Olomouc 1966 27 : 20
LOLK Mladší žactvo II.
14.10. 16:00 OD014 TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M. 6 : 19
14.10. 09:00 OD015 TJ Senice na Hané - Házená Uničov 27 : 5
7.10. 13:00 OD012 Sokol Horka n.M. - DHK Zora Olomouc B 26 : 3
30.9. 09:00 OD008 TJ Senice na Hané - TJ Cement Hranice 22 : 19
22.9. 09:00 OD003 SK Droždín - DHK Zora Olomouc B 16 : 5
MSL Muži II.
7.10. 10:15 A2019 TJ Senice na Hané - Nový Jičín 31 : 15
22.9. 10:30 A2009 SK Droždín - TJ Sokol Horka n.M. 40 : 24
Kalendář
20.10. 09:00 ZL mladší žactvo I ZA018 Zlín B_ch - Holešov A_d
20.10. 10:30 ZL starší žáci ZC017 Zlín - Napajedla
20.10. 12:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB030 Zlín - HC Zubří B
20.10. 14:00 1.liga starší dorostenci AG030 Zlín - Zubří
24.10. 17:00 LOLK Mladší žactvo II. OD022 TJ Senice na Hané - DHK Zora Olomouc B
27.10. 10:00 ZL mladší žactvo II ZB023 Zlín C_d - Rožnov p.R._ch
27.10. 11:30 LOLK Starší žačky OA031 Zlín A - TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
27.10. 13:00 1.liga starších dorostenek AUA035 Zlín - DHK Baník Most
27.10. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV035 Zlín - DHK Baník Most
3.11. 09:00 Jihomoravská liga st. žákyní LG021 SHK Veselí n. M. - Bohunice
3.11. 09:00 ZL mladší žactvo I ZA026 Kunovice_d - Zlín A_d
3.11. 11:00 1.liga starších dorostenek AUA042 SHK Veselí n.M. - Poruba A
3.11. 11:00 LOLK Starší žačky OA039 SHK Kunovice - TJ Holešov
3.11. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV038 Kunovice - DHK Baník Most
10.11. 15:00 1.liga starších dorostenek AUA045 Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
11.11. 09:00 LOLK Starší žačky OA043 DHK Zora Olomouc B - SHK Kunovice
11.11. 11:00 1.liga mladší dorostenky AV045 Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice
17.11. 15:00 2.liga muži SM AF047 Házená Uničov - Vsetín
24.11. 09:00 LOLK Mladší žactvo I. OC029 DHK Zora Olomouc A - TJ Sokol Centrum Haná A
24.11. 12:00 2.liga mladší dorostenky - východ AVB050 SKH Velká n.V. - 1.SC Bohumín