Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Ochmann
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1995
Typ licence Licence A
Platnost licence 18.5.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
5.11. 17:00 AE047 Juliánov - Bohunice 21 : 30
15.10. 10:30 AE032 Sokol II.Prostějov - Telnice 25 : 31
8.10. 17:00 AE025 Juliánov - Napajedla 25 : 23
17.9. 18:00 AE011 SK Kuřim - Juliánov 26 : 29
2.liga muži SM
25.11. 17:30 AF066 Žeravice - Vsetín 19 : 24
28.10. 12:30 AF042 Luhačovice - SKH Polanka n.O 31 : 32
14.10. 18:30 AF033 Žeravice - L.Zubří 23 : 20
16.9. 17:00 AF011 Žeravice - TJ SOGOS Holešov 22 : 24
2.liga starší dorostenci - M
17.12. 10:00 AI119 TJ Sokol Horka n.M. - Sokol V. Meziříčí 34 : 27
25.11. 15:30 AI082 Žeravice - Zlín 22 : 29
5.11. 15:00 AI063 Sokol Juliánov - Bohunice 30 : 23
8.10. 15:00 AI033 Sokol Juliánov - Rožnov p.R. 17 : 39
1.10. 17:30 AI030 Litovel - Zlín 22 : 23
10.9. 15:00 AI003 TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Juliánov 26 : 17
2.liga mladší dorostenci - JM
5.11. 13:00 ALA047 Sokol Juliánov - Bohunice 26 : 35
8.10. 13:00 ALA025 Sokol Juliánov - Napajedla 16 : 31
2.liga mladší dorostenci - SM
26.11. 10:30 ALB066 Hranice - Žeravice 27 : 28
14.10. 16:30 ALB033 Žeravice - HC Zubří B 28 : 30
16.9. 15:00 ALB011 Žeravice - TJ Holešov 40 : 20
Český pohár mužů
3.9. 15:00 AM022 Droždín - Uničov A 27 : 19
Český pohár žen
29.10. 17:00 AN020 Olomouc - Sokol Poruba 24 : 33
Žákovská liga starších žaček
14.1. 16:30 AP083 Sokol Poruba - Ostrava-Zábřeh 32 : 21
14.1. 14:30 AP081 DHK Zora Olomouc - Sokol Poruba 24 : 13
14.1. 12:30 AP079 Sokol Poruba - Slavoj Žirovnice 16 : 25
14.1. 08:30 AP075 Ostrava-Zábřeh - DHK Zora Olomouc 14 : 24
2.12. 15:30 AP041 J.Hradec - Strakonice 21 : 19
2.12. 13:30 AP039 HC Zlín - J.Hradec 35 : 19
2.12. 11:40 AP037 J.Hradec - Háje 16 : 19
2.12. 09:50 AP035 Háje - Strakonice 16 : 15
2.12. 08:00 AP033 Strakonice - HC Zlín 19 : 27
Další
Kalendář