Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Dominik Florián
Mateřský klub Sokol Újezd u Brna
Rok narození 1997
Typ licence Licence A
Platnost licence 1.2.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.11. 16:00 AC044 Sokol Žďár n. S. - VŠ Plzeň 34 : 29
2.liga muži JM
11.11. 11:00 AE049 Maloměřice - Napajedla 22 : 13
4.11. 18:00 AE044 SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané 31 : 32
7.10. 11:00 AE027 Maloměřice - TJ D.Cerekev 41 : 17
23.9. 17:00 AE013 Sokol V. Meziříčí - Napajedla 20 : 22
9.9. 17:00 AE004 Ivančice - Sokol Kostelec na Hané 36 : 25
1.liga starší dorostenci
16.9. 14:45 AG012 Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň 25 : 24
2.liga starší dorostenci - M
23.9. 15:00 AI017 Sokol V. Meziříčí - Rožnov p.R. 32 : 35
1.liga mladší dorostenci
5.11. 14:00 AJ045 Sokol Nové Veselí - Liberec 37 : 18
5.11. 12:00 AJ044 Sokol Žďár n. S. - Dukla 27 : 30
16.9. 12:45 AJ012 Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň A 28 : 18
16.9. 10:45 AJ011 Sokol Žďár n. S. - Karviná 36 : 34
2.liga mladší dorostenci - JM
11.11. 09:00 ALA049 Maloměřice - Napajedla 24 : 50
29.10. 17:30 ALA040 SKKP Handball Brno A - TJ D.Cerekev 23 : 24
7.10. 09:00 ALA027 Maloměřice - TJ D.Cerekev 30 : 38
Český pohár mužů
7.9. 19:00 AM026 SK Kuřim - Maloměřice 21 : 27
Český pohár žen
25.10. 18:00 AN021 Bohunice - SHK Veselí n.M. 19 : 29
2.liga ženy - východ
14.10. 17:00 AT010 Bohunice - Házená Velká Bystřice 21 : 23
8.10. 15:30 AT008 Hodonín B - Olomouc 36 : 27
Jihomoravská liga mužů
11.11. 13:00 LA011 SHC Maloměřice B - Hostěrádky 44 : 13
7.10. 13:00 LA018 SHC Maloměřice B - HK Ivančice B 45 : 22
9.9. 18:45 LA002 HK Ivančice B - Hostěrádky 24 : 27
Jihomoravská liga st. žáků
4.11. 16:30 LF052 SK Kuřim B - Sokolnice 23 : 28
4.10. 18:00 LF009 Sokolnice - Handball Brno 20 : 34
10.9. 17:00 LF007 Handball Brno - Házená L.Hustopeče 27 : 31
9.9. 15:00 LF004 Ivančice - SK Kuřim A 9 : 15
Jihomoravská liga st. žákyní
8.10. 13:45 LG008 Hodonín - Ivančice 23 : 9
Jihomoravská liga ml. žáků
4.11. 15:00 LH052 SK Kuřim B - Sokolnice 11 : 27
1.11. 18:30 LH048 Sokolnice - Nové Bránice 22 : 8
7.10. 15:00 LH031 SHC Maloměřice - Handball Brno B 27 : 15
Další
Kalendář
19.11. 15:00 1.liga mladší dorostenci AJ056 Sokol Nové Veselí - HK Baník Most
25.11. 14:00 2.liga mladší dorostenci - SM ALB061 HBC Olomouc - Rožnov p.R.
25.11. 16:00 2.liga muži SM AF061 HBC Olomouc - Rožnov p.R.
9.12. 14:00 2.liga starší dorostenci - M AI099 Sokol Sokolnice - Zlín