TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jakub Ransdorf
Mateřský klub TJ Sokol Úvaly
Rok narození 1998
Typ licence Licence A
Platnost licence 28.1.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
17.3. 17:00 AC089 L.Vršovice - HBC Strakonice B 31 : 21
9.12. 10:30 AC062 Sezimovo Ústí - Třeboň 20 : 25
27.10. 18:00 AC027 Třeboň - HBC Strakonice B 32 : 28
2.liga muži SZČ
10.3. 16:00 AD083 VŠ Plzeň - Šťáhlavy 32 : 28
11.11. 16:00 AD042 VŠ Plzeň - Ústí n.L. 28 : 25
4.11. 10:00 AD035 Dukla B - Liberec 29 : 21
22.9. 17:00 AD001 Košutka - Ml. Boleslav 33 : 16
2.liga muži JM
17.11. 17:00 AE045 TJ D.Cerekev - Sokol V. Meziříčí 23 : 30
1.liga starší dorostenci
2.3. 14:00 AG078 Dukla - Talent Škoda JS Plzeň 24 : 18
4.11. 12:00 AG035 Dukla - Liberec 39 : 22
2.liga starší dorostenci Z
17.3. 15:00 AH089 L.Vršovice - TJ Sokol Bělá 42 : 25
2.liga starší dorostenci V
17.11. 15:00 AI045 TJ D.Cerekev - TJ FS Napajedla 22 : 23
2.liga mladší dorostenci - Č
17.3. 13:00 AK089 Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice 27 : 40
2.3. 16:00 AK078 Dukla B - HBC Strakonice 26 : 26
18.11. 16:00 AK043 Házená Mělník - TJ Sokol Úvaly 37 : 36
27.10. 16:00 AK027 Třeboň - HBC Strakonice 19 : 18
7.10. 16:00 AK013 Dukla B - Házená Mělník 38 : 34
Český pohár mužů
7.9. 19:00 AM006 HC Aritma - Loko Louny 19 : 30
Žákovská liga starších žáků
19.5. 08:30 AO291 S.Vršovice - HBC Olomouc 1966 15 : 23
27.4. 16:20 AO240 Liberec - Talent Škoda JS Plzeň 14 : 23
27.4. 15:30 AO239 Zlín - Zubří 17 : 21
27.4. 13:00 AO236 Zubří - HCB Karviná 27 : 17
27.4. 11:50 AO235 Zlín - Liberec 16 : 17
27.4. 09:20 AO232 HCB Karviná - Zlín 12 : 18
19.1. 16:30 AO080 Zlín - Dukla A 16 : 29
19.1. 15:40 AO079 S.Vršovice - Dukla B 21 : 18
19.1. 14:00 AO077 Dukla A - S.Vršovice 26 : 8
19.1. 12:20 AO075 S.Vršovice - Zlín 12 : 20
19.1. 10:40 AO073 Zlín - Dukla B 22 : 10
Žákovská liga starších žaček
9.2. 16:30 AP140 TJ Holešov - Háje 10 : 27
Další
Kalendář