Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Jakub Šulc
Mateřský klub Zahraničí
Rok narození 1982
Typ licence Licence C
Platnost licence 23.3.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
4.11. 18:00 AC043 H.Brod - Sezimovo Ústí 24 : 23
28.10. 17:00 AC038 Č.Budějovice - Libčice n. Vlt. 26 : 26
1.10. 11:00 AC021 Sezimovo Ústí - Zruč n.S. 26 : 17
23.9. 17:00 AC016 Č.Budějovice - Sezimovo Ústí 21 : 22
17.9. 18:00 AC007 H.Brod - Košutka 23 : 34
10.9. 11:00 AC006 Zruč n.S. - Košutka 23 : 33
2.liga muži JM
16.9. 17:00 AE012 TJ D.Cerekev - Sokol V. Meziříčí 16 : 22
2.liga starší dorostenci Č
7.10. 15:30 AH039 HBC Strakonice 1921 - Sp.MAS Sezimovo Ústí 33 : 29
1.10. 09:00 AH027 Sp.MAS Sezimovo Ústí - 1.HC Pardubice 26 : 32
10.9. 09:00 AH006 TJ Kutná Hora - Chodov 23 : 24
2.liga mladší dorostenci - Č
4.11. 16:00 AK043 Jiskra Havlíčkův Brod - HSK Tygři Ústí n.L. 39 : 29
2.liga mladší dorostenci - JM
16.9. 15:00 ALA012 TJ D.Cerekev - Újezd u Brna 24 : 27
Český pohár mužů
2.9. 17:00 AM001 TJ D.Cerekev - Zruč n.S. 21 : 26
Český pohár žen
28.9. 17:00 AN012 J.Hradec - Sokol V. Meziříčí 26 : 19
2.liga ženy - západ
21.10. 18:00 AS026 J.Hradec - Astra 36 : 27
24.9. 15:00 AS008 Sokol Písek B - DHK Pardubice 21 : 26
23.9. 15:00 AS011 Č.Budějovice - Ústí n.L. 28 : 24
1.liga starší dorostenky - západ
21.10. 15:30 AUA026 Házená J.Hradec - Astra Praha 26 : 20
24.9. 17:00 AUA008 Písek - DHK Pardubice 29 : 30
1.liga mladší dorostenky
21.10. 13:30 AV026 J.Hradec - TJ Jiskra Otrokovice 25 : 23
2.liga mladší dorostenky - západ
24.9. 13:00 AVA008 Písek - DHK Pardubice 21 : 23
KP starší žáci
5.11. 16:45 HC009 Č.Budějovice - HBC Strakonice 19 : 24
14.10. 12:00 HC006 Č.Budějovice - HBC Strakonice 11 : 29
14.10. 10:30 HC005 HBC Strakonice - Třeboň 21 : 4
14.10. 09:00 HC004 Třeboň - Č.Budějovice 9 : 20
KP ženy
15.9. 19:00 HZ008 Milevsko - Č.Budejovice B 24 : 15
Další
Kalendář
19.11. 09:30 1.liga mladší dorostenci AJ057 Talent Plzeň A - Dukla
19.11. 11:30 1.liga starší dorostenci AG057 Talent Plzeň - Dukla
19.11. 13:30 2 liga muži JZČ AC056 TJ Lokomotiva Plzeň - Sezimovo Ústí
9.12. 15:00 2.liga ženy - západ AS066 Č.Budějovice - Turnov