Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marek Bareš
Mateřský klub TJ JM Chodov
Rok narození 1993
Typ licence Licence B
Platnost licence 25.4.2021
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
5.11. 17:00 AC047 Libčice n. Vlt. - Zruč n.S. 30 : 22
8.10. 15:00 AC026 L.Vršovice - Praha 4 23 : 39
2.liga muži SVČ
11.11. 10:00 AD053 Dukla B - Jablonec 34 : 25
30.9. 10:00 AD020 Dukla B - Slavia 29 : 23
23.9. 17:00 AD014 Loko Louny - Jablonec 34 : 20
16.9. 18:00 AD010 Ústí n.L. - HK Lovosice B 28 : 30
1.liga starší dorostenci
11.11. 14:00 AG053 Dukla - Sokol Nové Veselí 28 : 19
30.9. 14:00 AG020 Dukla - Zubří 18 : 30
2.liga starší dorostenci Č
8.10. 17:00 AH034 L.Vršovice - Náchod 29 : 30
23.9. 14:30 AH018 Loko Louny - ELP Jablonec 56 : 17
9.9. 15:00 AH007 TJ Sokol Bělá - Liberec 22 : 32
1.liga mladší dorostenci
11.11. 12:00 AJ053 Dukla - Sokol Nové Veselí 16 : 25
30.9. 12:00 AJ020 Dukla - Zubří 26 : 22
2.liga mladší dorostenci - Č
8.10. 13:00 AK026 Lokomotiva Vršovice - Náchod 22 : 42
23.9. 12:00 AK014 Loko Louny - Sokol Vršovice 34 : 25
16.9. 16:00 AK010 HSK Tygři Ústí n.L. - Lokomotiva Vršovice 33 : 32
Český pohár mužů
20.10. 18:00 AM055 Slavia - M.A.T. Plzeň 16 : 41
Český pohár žen
28.9. 17:30 AN013 Kobylisy - HC Plzeň 36 : 29
6.9. 18:00 AN003 Ústí n.L. - Střešovice A 30 : 28
2.liga ženy - západ
16.9. 14:00 AS003 Ústí n.L. - Kobylisy B 23 : 22
1.liga starší dorostenky - západ
14.10. 16:00 AUA020 DHC Plzeň - Slavia 31 : 18
1.liga mladší dorostenky
14.10. 14:00 AV020 DHC Plzeň - Slavia 17 : 24
Přebor Prahy mužů
16.10. 20:15 BA028 AC Sparta - Chodov C 26 : 26
4.10. 19:15 BA018 Slavia B - Čambavamba 26 : 24
Přebor Prahy žen
4.9. 18:45 BB004 Radlice - Střešovice S 15 : 33
Přebor Prahy mladších žáků
5.11. 13:50 BD047 Chodov A - Dukla A 15 : 32
5.11. 13:10 BD046 S.Vršovice - Jičín 12 : 26
5.11. 11:50 BD044 Dukla A - S.Vršovice 26 : 9
5.11. 11:10 BD043 Chodov A - Jičín 25 : 12
5.11. 09:50 BD041 Jičín - Dukla A 15 : 22
Další
Kalendář
19.11. 13:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA052 Písek - Slavia VŠ Plzeň
19.11. 15:00 2.liga ženy - západ AS052 Sokol Písek B - Astra
19.11. 17:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA052 Písek - Astra Praha
9.12. 14:00 1.liga mladší dorostenky AV062 Slavia - Zlín
9.12. 16:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA062 Slavia - Slavoj Žirovnice