Míče na házenou

Házená v TV

17. 12. 2019 20:05 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Martin Pražák
Mateřský klub Jiskra Třeboň
Rok narození 1987
Typ licence Licence A
Platnost licence 23.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
17.11. 16:30 AB047 Chodov - HC Zlín 33 : 20
9.11. 17:00 AB037 HBC Strakonice 1921 - HBC Ronal Jičín "B" 34 : 25
5.10. 15:00 AB016 S.Vršovice - HK Bystřice p.H. 34 : 27
2 liga muži JVČ
10.11. 10:30 AC038 Sezimovo Ústí - Sokol Úvaly 25 : 26
9.11. 19:00 AC037 HBC Strakonice B - Třeboň 33 : 33
6.10. 10:30 AC016 Sezimovo Ústí - TJ D.Cerekev 26 : 23
22.9. 10:30 AC005 Sezimovo Ústí - L.Vršovice 16 : 19
2.liga muži SZČ
2.11. 17:00 AD032 Šťáhlavy - Ústí n.L. 27 : 26
1.liga starší dorostenci
2.11. 15:00 AG032 TJ Sokol Šťáhlavy - Kopřivnice 21 : 17
2.liga starší dorostenci Z
17.11. 14:30 AH047 Chodov - Náchod 22 : 31
5.10. 13:00 AH016 Sokol Vršovice - TJ D.Cerekev 52 : 21
1.liga mladší dorostenci
2.11. 13:00 AJ032 Sokol Šťáhlavy - Velká Bystřice 34 : 30
2.liga mladší dorostenci - Č
9.11. 15:00 AK037 HBC Strakonice - C.S.Cargo HBC Jičín B 32 : 26
Český pohár mužů
16.10. 19:00 AM052 VŠ Plzeň - HBC Strakonice 1921 30 : 29
31.8. 12:00 AM010 H.Brod - Sezimovo Ústí 27 : 21
Český pohár žen
6.9. 18:30 AN015 Č.Budějovice - H.Brod 26 : 21
1.liga ženy
1.12. 16:00 AR057 Kobylisy - J.Hradec 21 : 25
19.10. 15:00 AR029 DHC Plzeň - Bohunice 31 : 18
12.10. 14:50 AR024 Kobylisy - Otrokovice 32 : 22
14.9. 16:00 AR006 S.Vršovice A - DHC Plzeň 22 : 32
2.liga ženy - západ
1.12. 18:00 AS057 Kobylisy B - Astra 18 : 34
2.11. 15:30 AS041 Č.Budějovice - Slavoj Tachov 33 : 30
13.10. 15:00 AS019 Sokol Písek B - Č.Budějovice 26 : 25
21.9. 15:30 AS008 Č.Budějovice - S.Vršovice B 35 : 24
14.9. 18:00 AS006 S.Vršovice B - DHK Pardubice 21 : 22
1.liga starších dorostenek
13.10. 13:00 AUA019 Písek - HC Plzeň 28 : 18
2.liga starších dorostenek
30.11. 15:00 AUB055 Slavoj Žirovnice - Lázně Kynžvart 17 : 25
1.liga mladší dorostenky
13.10. 17:00 AV019 Písek - Háje 24 : 19
12.10. 12:50 AV024 Kobylisy - TJ Jiskra Otrokovice 23 : 35
14.9. 14:00 AV006 S.Vršovice - DHC Plzeň 29 : 35
Další
Kalendář