TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Ondřej Tůma
Mateřský klub HK Slavia Praha
Rok narození 1980
Typ licence Licence B
Platnost licence 6.11.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
11.5. 17:00 AC126 Č.Budějovice - Třeboň 27 : 28
27.4. 18:00 AC114 Třeboň - L.Vršovice 28 : 21
3.3. 10:30 AC073 Sezimovo Ústí - Chodov B 28 : 17
1.12. 18:00 AC060 Třeboň - Č.Budějovice 32 : 23
4.11. 17:00 AC031 Chodov B - 1.HC Pardubice 28 : 28
14.10. 17:30 AC020 1.HC Pardubice - Sezimovo Ústí 30 : 19
7.10. 17:30 AC013 Kutná Hora - Chodov B 36 : 18
2.liga muži SZČ
19.5. 16:00 AD130 HK Lovosice B - VŠ Plzeň 26 : 21
28.4. 16:00 AD110 VŠ Plzeň - HK B Most 21 : 29
30.3. 17:00 AD100 Šťáhlavy - Košutka 18 : 24
24.3. 10:00 AD092 Dukla B - Libčice n. Vlt. 28 : 31
16.3. 15:00 AD088 Liberec - HK B Most 22 : 36
23.2. 18:00 AD069 Ústí n.L. - HK Lovosice B 20 : 30
8.12. 18:00 AD065 Ústí n.L. - Dukla B 25 : 27
1.liga starší dorostenci
2.4. 18:45 AG130 HK Lovosice - Zubří 26 : 41
24.3. 12:00 AG092 Dukla - C.S.Cargo HBC Jičín 36 : 20
16.3. 13:00 AG088 Liberec - Kopřivnice 31 : 33
10.3. 15:00 AG080 Talent Škoda JS Plzeň - HK Lovosice 42 : 27
23.9. 12:00 AG002 Dukla - Kopřivnice 35 : 15
2.liga starší dorostenci Z
4.11. 15:00 AH031 Chodov - 1.HC Pardubice 37 : 21
1.liga mladší dorostenci
18.4. 17:00 AJ105 Dukla - Náchod 45 : 28
2.4. 17:00 AJ130 HK Lovosice - Zubří 24 : 45
16.3. 17:00 AJ088 Liberec - Velká Bystřice 34 : 40
10.3. 13:00 AJ080 Talent Škoda JS Plzeň A - HK Lovosice 33 : 25
2.liga mladší dorostenci - Č
27.4. 16:00 AK114 Třeboň - Lokomotiva Vršovice 24 : 23
30.3. 15:00 AK100 Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice 28 : 26
23.9. 16:00 AK002 Dukla B - HK Baník Most 31 : 36
Žákovská liga starších žáků
9.12. 16:30 AO030 C.S.Cargo HBC Jičín - Úvaly 15 : 14
9.12. 15:40 AO029 Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek 25 : 16
9.12. 13:10 AO026 Pepino SKP Frýdek-Místek - Dukla A 20 : 23
Další
Kalendář