Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Petr Kundrata
Mateřský klub SK Praha 4
Rok narození 1994
Typ licence Licence B
Platnost licence 6.2.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.11. 16:00 AC053 VŠ Plzeň - TJ Lokomotiva Plzeň 25 : 28
2.liga muži SVČ
25.11. 15:00 AD066 Ml. Boleslav - Jablonec 24 : 22
18.11. 18:00 AD060 Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 26 : 32
4.11. 10:00 AD044 Dukla B - Ml. Boleslav 29 : 19
29.10. 17:30 AD039 1.HC Pardubice - Náchod B 35 : 17
30.9. 15:00 AD022 Ml. Boleslav - Sokol Úvaly 38 : 21
2.liga starší dorostenci Č
2.12. 16:00 AH095 TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 23 : 25
18.11. 16:00 AH080 TJ Sokol Úvaly - TJ Kutná Hora 32 : 23
22.10. 16:30 AH116 Chodov - TJ Sokol Úvaly 24 : 32
2.liga mladší dorostenci - Č
18.11. 14:00 AK060 TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice 26 : 17
29.10. 15:30 AK039 1.HC Pardubice - Náchod 28 : 39
16.9. 16:00 AK011 Házená Mělník - Loko Louny 20 : 51
Český pohár žen
13.9. 19:00 AN005 Astra - Kobylisy 30 : 38
Žákovská liga starších žaček
13.1. 15:00 AP049 Sokol Kobylisy II - HC Zlín 13 : 30
13.1. 14:00 AP048 SC Bohumín - Ústí n.L. 13 : 21
13.1. 11:00 AP045 HC Zlín - Ústí n.L. 34 : 16
13.1. 10:00 AP044 SC Bohumín - Jiskra Havlíčkův Brod 9 : 9
13.1. 09:00 AP043 Ústí n.L. - Sokol Kobylisy II 19 : 19
1.liga starší dorostenky - západ
4.2. 18:00 AUA127 S.Vršovice - DHK Pardubice 30 : 32
4.2. 16:00 AUA131 Astra Praha - Kobylisy 18 : 28
2.liga mladší dorostenky - západ
10.2. 14:30 AVA072 Házená Mělník - DHK Pardubice 19 : 28
10.12. 15:00 AVA062 Házená Mělník - Slavoj Žirovnice 22 : 30
12.11. 14:00 AVA046 Slavia VŠ Plzeň - Házená Mělník 31 : 22
7.10. 14:00 AVA018 Házená Mělník - Písek 8 : 25
Přebor Prahy mužů
1.12. 20:30 BA069 L.Vršovice B - Aritma 22 : 22
20.9. 20:45 BA012 Praha 4 "B" - L.Vršovice B 30 : 24
Přebor Prahy žen
20.10. 19:45 BB021 Střešovice A - Slavia VŠ Plzeň 24 : 31
Přebor Prahy starších žáků
14.10. 15:00 BC040 Kobylisy - Dukla A 18 : 30
14.10. 13:00 BC037 Dukla A - L.Vršovice 33 : 14
14.10. 12:20 BC036 Dukla B - S.Vršovice 15 : 8
Další
Kalendář
4.3. 15:00 2.liga starší dorostenci Č AH138 ELP Jablonec - Loko Louny
4.3. 17:00 2.liga muži SVČ AD080 Jablonec - Loko Louny
11.3. 11:00 2.liga starší dorostenci Č AH232 1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
11.3. 15:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA087 DHK Pardubice - Kobylisy
11.3. 17:00 2.liga ženy - západ AS087 DHK Pardubice - Kobylisy B
24.3. 16:30 2.liga mladší dorostenci - Č AK096 Sokol Šťáhlavy - Třeboň
8.4. 14:30 1.liga mladší dorostenky AV095 Háje - Slavia
22.4. 13:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA107 H.Brod - Písek
22.4. 15:00 1.liga starší dorostenky - západ AUA107 H.Brod - Písek
28.4. 15:00 2.liga starší dorostenci Č AH189 ELP Jablonec - HBC Strakonice 1921
28.4. 17:00 2.liga muži SVČ AD119 Jablonec - Dukla B
1.5. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK120 Házená Mělník - HSK Tygři Ústí n.L.
12.5. 16:00 2.liga starší dorostenci Č AH202 TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
12.5. 18:00 2.liga muži SVČ AD128 Sokol Úvaly - Slavia
20.5. 14:30 1.liga mladší dorostenky AV132 DHK Baník Most - Olomouc