Míče na házenou

Házená v TV

18. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
STRABAG Rail Extraliga: HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Marek Řeháček
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1986
Typ licence Licence A
Platnost licence 21.11.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
14.9. 18:30 AM031 Č.Budějovice - HBC Strakonice 1921 20 : 41
31.8. 17:00 AM012 Ústí n.L. - HK B Most 20 : 24
Český pohár žen
10.9. 19:30 AN014 Astra - S.Vršovice A 22 : 31
Přebor Prahy mužů
9.9. 19:15 BA003 Slavia B - Chodov C 23 : 27
Kalendář
21.9. 14:00 1.liga starší dorostenci AG001 Dukla - C.S.Cargo HBC Jičín
21.9. 16:00 2.liga muži SZČ AD001 Dukla B - Ml. Boleslav
28.9. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH007 Třeboň - 1.HK Dvůr Králové
28.9. 18:00 2 liga muži JVČ AC007 Třeboň - Č.Budějovice
5.10. 18:00 2 liga muži JVČ AC018 Č.Budějovice - L.Vršovice
12.10. 14:00 1.liga starší dorostenci AG023 Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
12.10. 18:30 2.liga muži SZČ AD023 Dukla B - Loko Louny
19.10. 15:00 2.liga ženy - západ AS030 Č.Budějovice - Astra
19.10. 17:00 2 liga muži JVČ AC029 Č.Budějovice - TJ D.Cerekev
2.11. 16:00 2.liga muži SZČ AD031 Ml. Boleslav - VŠ Plzeň
10.11. 12:00 1.liga mladší dorostenci AJ038 HK Lovosice - Sokol Žďár n. S.
10.11. 14:00 1.liga starší dorostenci AG038 HK Lovosice - TJ Sokol Úvaly
10.11. 16:00 2.liga muži SZČ AD038 HK Lovosice B - Libčice n. Vlt.
16.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ048 Talent Škoda JS Plzeň A - HK Lovosice
16.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG048 Talent Škoda JS Plzeň - HK Lovosice
17.11. 17:00 2.liga muži SZČ AD047 Libčice n. Vlt. - Jablonec
23.11. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ054 Sokol Šťáhlavy - Liberec
23.11. 15:00 1.liga starší dorostenci AG054 TJ Sokol Šťáhlavy - Rožnov p.R.
23.11. 17:00 2.liga muži SZČ AD054 Šťáhlavy - Liberec
30.11. 14:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA060 TJ Jiskra Třeboň - KF Ledeč n. S.
30.11. 16:00 2.liga starší dorostenci Z AH055 Třeboň - Liberec
30.11. 18:00 2 liga muži JVČ AC055 Třeboň - Slavia
7.12. 13:00 1.liga mladší dorostenci AJ066 Liberec - Dukla
7.12. 15:00 2.liga starší dorostenci Z AH066 Liberec - BHS Starý Plzenec
7.12. 17:00 2.liga muži SZČ AD066 Liberec - Dukla B