TV COM Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Vojtěch Beňuš
Mateřský klub Lokomotiva Vršovice
Rok narození 1999
Typ licence Licence B
Platnost licence 12.2.2022
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga starší dorostenci
23.9. 15:00 AG004 C.S.Cargo HBC Jičín - Zubří 25 : 32
1.liga mladší dorostenci
23.9. 13:00 AJ004 C.S.Cargo HBC Jičín - Zubří 21 : 35
Český pohár mužů
15.9. 15:00 AM033 Kutná Hora - Náchod 21 : 30
1.liga starších dorostenek
14.10. 15:00 AUA022 Písek - DHK Baník Most 25 : 43
7.10. 13:00 AUA015 Slavia - Písek 28 : 21
1.liga mladší dorostenky
4.10. 17:15 AV015 Slavia - Háje 29 : 19
2.liga mladší dorostenky - západ
14.10. 13:00 AVA022 Písek - H.Brod 28 : 25
Přebor Prahy mužů
1.10. 19:45 BA020 AC Sparta - Čambavamba 21 : 27
24.9. 19:15 BA016 Slavia B - Chodov C 31 : 32
9.9. 20:15 BA003 Chodov C - AC Sparta 34 : 24
Přebor Prahy starších žáků
6.10. 14:20 BC029 Dukla B - Chodov 15 : 16
6.10. 12:20 BC026 Chodov - L.Vršovice B 17 : 6
6.10. 11:40 BC025 S.Vršovice - Dukla B 19 : 11
6.10. 10:20 BC023 Chodov - S.Vršovice 13 : 22
6.10. 09:40 BC022 Dukla B - L.Vršovice B 23 : 8
Přebor Prahy mladších žákyň
22.9. 16:00 BI015 Kobylisy II A - Slavia A 10 : 20
22.9. 14:30 BI012 Astra - Házená Mělník 25 : 3
22.9. 14:00 BI011 Kobylisy II A - Slavia B 13 : 5
Kalendář
28.10. 16:00 2.liga muži SZČ AD025 HK Lovosice B - Ml. Boleslav
4.11. 14:00 1.liga mladší dorostenci AJ034 Talent Škoda JS Plzeň A - Náchod
4.11. 16:00 1.liga starší dorostenci AG034 Talent Škoda JS Plzeň - TJ Sokol Šťáhlavy
10.11. 15:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK040 ElektroPraga Jablonec - HBC Strakonice
10.11. 17:00 2.liga muži SZČ AD040 Jablonec - Košutka
25.11. 13:30 2.liga starší dorostenci Z AH053 1.HC Pardubice - TJ Sokol Bělá
25.11. 15:30 2.liga mladší dorostenci - Č AK053 1.HC Pardubice - HBC Strakonice
25.11. 17:30 2 liga muži JVČ AC053 1.HC Pardubice - HBC Strakonice B
2.12. 13:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA058 DHK Pardubice - TJ Turnov
2.12. 14:00 1.liga mladší dorostenci AJ057 Dukla - Zubří
2.12. 15:00 2.liga starších dorostenek AUB058 DHK Pardubice - Ostrava Zábřeh
2.12. 16:00 2.liga mladší dorostenci - Č AK057 Dukla B - 1.HC Pardubice
2.12. 17:00 2.liga ženy - západ AS058 DHK Pardubice - Turnov
9.12. 13:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA066 Písek - TJ Sokol Bělá
9.12. 14:00 2.liga mladší dorostenky - západ AVA063 TJ Turnov - Lázně Kynžvart
9.12. 15:00 2.liga ženy - západ AS066 Sokol Písek B - Astra
9.12. 16:00 2.liga ženy - západ AS063 Turnov - Lázně Kynžvart
9.12. 17:00 1.liga starších dorostenek AUA066 Písek - Olomouc