Inkostar

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Vojtěch Beňuš
Mateřský klub Lokomotiva Vršovice
Rok narození 1999
Typ licence Licence C
Platnost licence 6.1.2020
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SVČ
28.10. 18:00 AD038 Sokol Úvaly - Loko Louny 19 : 32
2.liga starší dorostenci Č
28.10. 16:00 AH050 TJ Sokol Úvaly - Loko Louny 29 : 28
22.10. 16:30 AH116 Chodov - TJ Sokol Úvaly 24 : 32
2.liga mladší dorostenci - Č
5.11. 16:00 AK045 Sokol Vršovice - Třeboň 31 : 20
28.10. 14:00 AK038 TJ Sokol Úvaly - Loko Louny 28 : 31
Český pohár mužů
28.9. 17:30 AM037 1.HC Pardubice - Dvůr Králové 16 : 19
3.9. 16:00 AM008 Kutná Hora - Sokol Úvaly 25 : 26
Český pohár žen
28.9. 15:30 AN009 DHK Pardubice - H.Brod 31 : 19
2.liga ženy - západ
5.11. 18:00 AS038 S.Vršovice B - Ústí n.L. 20 : 16
15.10. 15:00 AS021 Kobylisy B - DHK Pardubice 16 : 24
1.liga starší dorostenky - západ
12.11. 12:00 AUA046 Astra Praha - Slavia 9 : 34
15.10. 11:00 AUA021 Kobylisy - DHK Pardubice 28 : 26
23.9. 10:30 AUA009 DHC Plzeň - Slavoj Žirovnice 40 : 18
1.liga mladší dorostenky
12.11. 14:00 AV043 S.Vršovice - Háje 23 : 23
12.10. 17:15 AV029 Slavia - Háje 29 : 18
2.liga mladší dorostenky - západ
21.10. 14:00 AVA029 Házená Mělník - Kobylisy 19 : 36
15.10. 13:00 AVA021 Kobylisy - DHK Pardubice 21 : 21
Přebor Prahy mužů
13.11. 19:15 BA024 Slavia B - Všenory 26 : 21
18.10. 20:00 BA027 L.Vršovice B - Čambavamba 21 : 32
15.10. 20:15 BA022 Chodov C - L.Vršovice B 33 : 24
1.10. 20:15 BA015 Chodov C - Slavia B 28 : 27
20.9. 19:15 BA011 Slavia B - AC Sparta 33 : 22
10.9. 19:30 BA002 Čambavamba - AC Sparta 21 : 26
4.9. 19:15 BA004 Slavia B - Praha 4 "B" 30 : 31
Přebor Prahy žen
8.9. 19:45 BB007 Střešovice S - Mělník 37 : 24
Přebor Prahy mladších žákyň
7.10. 15:30 BI029 TJ Turnov - Háje A 2 : 16
7.10. 14:30 BI027 Astra - TJ Turnov 13 : 3
7.10. 13:30 BI025 Háje A - Kobylisy II A 9 : 9
7.10. 12:30 BI023 Kobylisy II A - Astra 15 : 10
7.10. 11:30 BI021 Slavia B - Kobylisy II A 3 : 11
Další
Kalendář
19.11. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV051 Slavia - HK Ivančice
9.12. 15:00 1.liga mladší dorostenky AV065 Háje - TJ Jiskra Otrokovice