Míče na házenou
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
.
Radek Martiník
Mateřský klub Individuální člen
Rok narození 1974
Typ licence Licence A
Platnost licence 5.6.2023
Skupina 1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
1.12. 18:00 AE059 HBC Olomouc 1966 - Ivančice 28 : 30
2.liga muži SM
24.11. 17:30 AF049 SKH Polanka n.O - Sokol Ostrava 21 : 18
17.11. 16:00 AF043 Sokol Ostrava - Luhačovice 40 : 20
2.11. 16:00 AF033 Rožnov p.R. - TJ SOGOS Holešov 34 : 28
20.10. 17:00 AF026 L.Zubří - MHK TAEDA Karviná 27 : 30
12.10. 16:30 AF024 MHK TAEDA Karviná - TJ Tatran Litovel B 34 : 30
5.10. 14:00 AF017 Pepino SKP F-M B - SK Žeravice 16 : 16
1.liga starší dorostenci
7.12. 15:00 AG063 Kopřivnice - Talent Škoda JS Plzeň 24 : 28
2.11. 14:00 AG033 Rožnov p.R. - HCB Karviná 37 : 29
5.10. 12:00 AG017 Pepino SKP Frýdek-Místek - Zubří 25 : 29
29.9. 17:00 AG009 Zubří - HK Lovosice 46 : 19
2.liga starší dorostenci V
8.12. 09:00 AI077 Sokol Ostrava - Sokol Sokolnice 43 : 26
1.12. 16:00 AI069 HBC Olomouc 1966 - TJ Holešov 31 : 18
30.11. 16:00 AI070 Házená Paskov - Zlín 20 : 34
17.11. 14:00 AI051 Sokol Ostrava - Handball Brno 36 : 44
1.liga mladší dorostenci
5.10. 10:00 AJ017 Pepino SKP F-M - Zubří 27 : 28
29.9. 15:00 AJ009 Zubří - HK Lovosice 40 : 22
2.liga mladší dorostenci - SM
7.12. 13:00 ALB063 Kopřivnice - HC Nový Jičín 33 : 22
24.11. 15:30 ALB049 SKH Polanka n.O. - Sokol Ostrava 25 : 19
17.11. 12:00 ALB043 Sokol Ostrava - HK Bystřice p.H. 31 : 30
16.11. 11:00 ALB046 HCB Karviná B - TJ Sokol Horka n.M. 33 : 19
2.11. 12:00 ALB033 Rožnov p.R. - HCB Karviná B 20 : 23
Český pohár mužů
1.9. 14:00 AM019 Klimkovice - L.Zubří 28 : 29
Žákovská liga starších žaček
11.1. 15:25 AP088 DHC Plzeň - Zlín B 17 : 13
11.1. 14:30 AP087 Sokol Poruba - Háje 23 : 16
11.1. 11:45 AP084 Sokol Poruba - DHC Plzeň 19 : 11
11.1. 10:50 AP083 Zlín B - S.Vršovice 23 : 22
11.1. 09:00 AP081 S.Vršovice - Sokol Poruba 8 : 21
2.liga ženy - východ
3.11. 17:00 AT032 Karviná - L.Zubří 27 : 28
20.10. 15:00 AT021 L.Zubří - Sokol V. Meziříčí 29 : 29
Další
Kalendář