Míče na házenou

Házená v TV

25. 09. 2019 20:15 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Česká republika - Portugalsko
28. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Severní Makedonie - Česká republika
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Výsledky soutěže 1.liga ženy

jaro 2020 - 15. kolo - výsledky

Kunovice - Lázně Kynžvart 29.2. 15:00
Otrokovice - Kobylisy 1.3. 15:00
H.Brod - SK UP Olomouc 1.3. 15:00
DHC Plzeň - J.Hradec 1.3. 16:00
S.Vršovice A - Bohunice 1.3. 16:00

jaro 2020 - 14. kolo - výsledky

J.Hradec - S.Vršovice A 22.2. 10:00
Bohunice - Kunovice 22.2. 17:00
HK Ivančice - DHC Plzeň 23.2. 15:30
Lázně Kynžvart - H.Brod 23.2. 16:00
SK UP Olomouc - Otrokovice 23.2. 17:00

jaro 2020 - 13. kolo - výsledky

H.Brod - Bohunice 15.2. 13:00
Kunovice - J.Hradec 15.2. 15:00
Kobylisy - SK UP Olomouc 16.2. 09:00
Otrokovice - Lázně Kynžvart 16.2. 15:00
S.Vršovice A - HK Ivančice 16.2. 16:00

jaro 2020 - 12. kolo - výsledky

DHC Plzeň - S.Vršovice A 8.2. 16:00
Bohunice - Otrokovice 8.2. 17:00
J.Hradec - H.Brod 8.2. 18:00
HK Ivančice - Kunovice 9.2. 15:30
Lázně Kynžvart - Kobylisy 9.2. 16:00

podzim 2019 - 11. kolo - výsledky

HK Ivančice - H.Brod 7.12. 15:00
Bohunice - Kobylisy 7.12. 17:00
J.Hradec - Otrokovice 7.12. 18:00
DHC Plzeň - Kunovice 8.12. 16:00
Lázně Kynžvart - SK UP Olomouc 8.12. 16:00

podzim 2019 - 10. kolo - výsledky

Otrokovice - HK Ivančice 30.11. 12:00
Kunovice - S.Vršovice A 30.11. 15:00
H.Brod - DHC Plzeň 1.12. 15:00
Kobylisy - J.Hradec 1.12. 16:00
SK UP Olomouc - Bohunice 1.12. 17:00

podzim 2019 - 9. kolo - výsledky

Bohunice - Lázně Kynžvart 16.11. 17:00
DHC Plzeň - Otrokovice 17.11. 16:00
S.Vršovice A - H.Brod 17.11. 16:00
SK UP Olomouc - J.Hradec 17.11. 17:00
HK Ivančice - Kobylisy 24.11. 15:00

podzim 2019 - 8. kolo - výsledky

Otrokovice - S.Vršovice A 10.11. 14:00
H.Brod - Kunovice 10.11. 14:00
Kobylisy - DHC Plzeň 10.11. 16:00
Lázně Kynžvart - J.Hradec 10.11. 16:00
SK UP Olomouc - HK Ivančice 10.11. 17:00

podzim 2019 - 7. kolo - výsledky

Kunovice - Otrokovice 2.11. 15:00
J.Hradec - Bohunice 2.11. 18:00
HK Ivančice - Lázně Kynžvart 3.11. 15:30
S.Vršovice A - Kobylisy 3.11. 16:00
DHC Plzeň - SK UP Olomouc 3.11. 17:00

podzim 2019 - 6. kolo - výsledky

Bohunice - HK Ivančice 26.10. 17:00
Otrokovice - H.Brod 27.10. 14:00
Lázně Kynžvart - DHC Plzeň 27.10. 16:00
Kobylisy - Kunovice 27.10. 16:00
SK UP Olomouc - S.Vršovice A 27.10. 17:00

podzim 2019 - 5. kolo - výsledky

Kunovice - SK UP Olomouc 19.10. 15:00
DHC Plzeň - Bohunice 19.10. 15:00
H.Brod - Kobylisy 20.10. 14:00
S.Vršovice A - Lázně Kynžvart 20.10. 16:00
HK Ivančice - J.Hradec 20.10. 17:30

podzim 2019 - 4. kolo - výsledky

Kobylisy - Otrokovice 12.10. 14:00
Bohunice - S.Vršovice A 12.10. 17:00
J.Hradec - DHC Plzeň 12.10. 18:30
Lázně Kynžvart - Kunovice 13.10. 16:00
SK UP Olomouc - H.Brod 13.10. 17:00

podzim 2019 - 3. kolo - výsledky

Kunovice - Bohunice 5.10. 11:00
H.Brod - Lázně Kynžvart 5.10. 14:00
DHC Plzeň - HK Ivančice 5.10. 15:00
S.Vršovice A - J.Hradec 5.10. 17:00
Otrokovice - SK UP Olomouc 6.10. 16:00

podzim 2019 - 2. kolo - výsledky

Lázně Kynžvart - Otrokovice 21.9. 14:00
Bohunice - H.Brod 21.9. 17:00
J.Hradec - Kunovice 21.9. 18:00
SK UP Olomouc - Kobylisy 22.9. 15:00
HK Ivančice - S.Vršovice A 22.9. 15:30