Míče na házenou

Házená v TV

25. 09. 2019 20:15 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Česká republika - Portugalsko
28. 09. 2019 18:00 hod. ČT Sport
Kvalifikace EHF EURO 2020: Severní Makedonie - Česká republika
TV COM
Sponser

Další odkazy

Fotogalerie Archiv

Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email

Výsledky soutěže 2.liga mladší dorostenky - západ

jaro 2020 - 15. kolo - výsledky

H.Brod - Házená Mělník 29.2. 10:00
FK Hvězda Cheb - TJ Slavoj Tachov 29.2. 10:30
TJ Jiskra Třeboň - Baník Most B 29.2. 14:00
DHK Pardubice - ČZ HBC Strakonice 1921 1.3. 13:00

jaro 2020 - 14. kolo - výsledky

Baník Most B - H.Brod 22.2. 00:00
HC Plzeň - DHK Pardubice 22.2. 11:30
ČZ HBC Strakonice 1921 - KF Ledeč n. S. 22.2. 13:00
Házená Mělník - FK Hvězda Cheb 22.2. 14:00

jaro 2020 - 13. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - Baník Most B 15.2. 10:30
KF Ledeč n. S. - HC Plzeň 15.2. 13:00
TJ Jiskra Třeboň - ČZ HBC Strakonice 1921 15.2. 14:00
TJ Slavoj Tachov - Házená Mělník 16.2. 12:00

jaro 2020 - 12. kolo - výsledky

Baník Most B - TJ Slavoj Tachov 8.2. 00:00
ČZ HBC Strakonice 1921 - H.Brod 8.2. 13:00
DHK Pardubice - KF Ledeč n. S. 9.2. 13:00
HC Plzeň - TJ Jiskra Třeboň 9.2. 15:30

podzim 2019 - 11. kolo - výsledky

ČZ HBC Strakonice 1921 - FK Hvězda Cheb 7.12. 13:00
DHK Pardubice - TJ Jiskra Třeboň 8.12. 13:00
Baník Most B - Házená Mělník 8.12. 13:00
HC Plzeň - H.Brod 8.12. 15:30

podzim 2019 - 10. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - HC Plzeň 30.11. 10:30
H.Brod - DHK Pardubice 30.11. 13:00
TJ Jiskra Třeboň - KF Ledeč n. S. 30.11. 14:00
TJ Slavoj Tachov - ČZ HBC Strakonice 1921 1.12. 12:00

podzim 2019 - 9. kolo - výsledky

ČZ HBC Strakonice 1921 - Házená Mělník 16.11. 13:00
DHK Pardubice - FK Hvězda Cheb 17.11. 13:00
KF Ledeč n. S. - H.Brod 17.11. 13:00
HC Plzeň - TJ Slavoj Tachov 17.11. 15:30

podzim 2019 - 8. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - KF Ledeč n. S. 9.11. 10:30
Házená Mělník - HC Plzeň 9.11. 14:00
Baník Most B - ČZ HBC Strakonice 1921 10.11. 11:00
H.Brod - TJ Jiskra Třeboň 10.11. 12:00
TJ Slavoj Tachov - DHK Pardubice 10.11. 12:00

podzim 2019 - 7. kolo - výsledky

KF Ledeč n. S. - TJ Slavoj Tachov 2.11. 13:00
TJ Jiskra Třeboň - FK Hvězda Cheb 2.11. 14:00
DHK Pardubice - Házená Mělník 3.11. 13:00
HC Plzeň - Baník Most B 3.11. 15:30

podzim 2019 - 6. kolo - výsledky

FK Hvězda Cheb - H.Brod 26.10. 10:30
Házená Mělník - KF Ledeč n. S. 26.10. 14:00
Baník Most B - DHK Pardubice 26.10. 15:00
TJ Slavoj Tachov - TJ Jiskra Třeboň 27.10. 12:00

podzim 2019 - 5. kolo - výsledky

KF Ledeč n. S. - Baník Most B 19.10. 13:00
TJ Jiskra Třeboň - Házená Mělník 19.10. 14:00
H.Brod - TJ Slavoj Tachov 20.10. 10:00
HC Plzeň - ČZ HBC Strakonice 1921 20.10. 17:30

podzim 2019 - 4. kolo - výsledky

ČZ HBC Strakonice 1921 - DHK Pardubice 12.10. 13:00
Házená Mělník - H.Brod 12.10. 14:00
Baník Most B - TJ Jiskra Třeboň 12.10. 18:00
TJ Slavoj Tachov - FK Hvězda Cheb 13.10. 12:00

podzim 2019 - 3. kolo - výsledky

H.Brod - Baník Most B 5.10. 10:00
FK Hvězda Cheb - Házená Mělník 5.10. 10:30
KF Ledeč n. S. - ČZ HBC Strakonice 1921 5.10. 13:00
DHK Pardubice - HC Plzeň 6.10. 13:00

podzim 2019 - 2. kolo - výsledky

ČZ HBC Strakonice 1921 - TJ Jiskra Třeboň 21.9. 13:00
Házená Mělník - TJ Slavoj Tachov 21.9. 14:00
Baník Most B - FK Hvězda Cheb 21.9. 18:00
HC Plzeň - KF Ledeč n. S. 21.9. 18:15